понеділок, 3 грудня 2018 р.

Квест "Молодь за здоровий спосіб життя"

30 листопада у МПДЮ в рамках місячника здровий спосіб життя та всеукраїнської акції "Відповідальність починається з мене" відбулась гра-квест "Молодь за здоровий спосіб життя".
Основна ціль проведення цьогорічного квесту – сприяти активізації знань про поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя», визначення та усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я, створення умов для формування у вихованців позитивного ставлення до життя та власного здоров’я.
У грі гуртківці не тільки отримали нові знання, але й розвинули комунікативні навички (ефективного спілкування в різних формах та умовах), вміння продуктивно працювати в команді, знаходити компроміси для досягнення загальної цілі.
В ході заходу гуртківці мали можливість проявити свої знання, вміння та творчі здібності, виконати ряд цікавих завдань, відвідуючи відповідні пункти:"Зрозумій мене","Корисна поезія","Ескулап","Вірю-не вірю","Рух - це життя".
Вихованці різної вікової категорії, активно долучилися до участі в грі-квесті та протягом всього змагання йшли фактично «на рівних», про що, свідчать результати конкурсу: почесне ІІІ місце посіла команда "Зірка" - 36 балів, срібними призерами стала команда "Подвійний м'яч" - 38 балів, різниця між якими становила всього 1 бал. Переможцями ж стала команда  "WinWin" - 39 балів.
Вітаємо переможців гри-квесту та дякуємо всім командам за участь!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.