вівторок, 21 квітня 2015 р.

Виховний захід"Повага до різних культур.Толерантне ставлення в міжнародних відносинах"


 26 березня у стінах Міського палацу дітей та юнацтва пройшов правовиховний захід на тему «Повага до різних культур. Толерантне ставлення в міжнародних відносинах». Ця подія відбулася у рамках проекту «Формування свідомого національного визначення вихованців МПДЮ». Захід провели культ-організатор Данікіна І.В. та методист Никифорчук-Падура І.А.. На ньому були присутні гуртківці палацу.

Захід не зайняв багато часу, але був надзвичайно насиченим і цікавим. Особливо вразила гра «Ярлики», яка дуже допомогла зрозуміти усю неправильність і безглуздість стереотипів. Перегляд відеоматеріалів, неформальна обстановка, особливий підхід і лаконічність дозволили вихованцям МПДЮ сформувати власне бачення цієї надзвичайно актуальної сьогодні проблеми. Кожен мав змогу висловити власну думку й долучитися до дискусії.

Особисто я отримала задоволення від участі. Толерантне ставлення в міжнародних відносинах – це запорука миру й швидкого розвитку різних культур і країн. Тільки через взаємодопомогу ми зможемо досягти найвищих щаблів цивілізації. «Ображаючи інших,ти не турбуєшся про самого себе»(Леонардо да Вінчі).

Надалі мені б дуже хотілося, щоб така виховна робота у закладі тривала та набирала обертів. Впевнена, що мої колеги зі мною згодні.

Слухачка школи журналістики «Юнпрес»

Протащук Віра


 Будь людиною!

Чернівецька область є багатонаціональною, 75% населеня складають українці, більш ніж 12% - румуни, 7% - молдовани, 4% - росіяни, а також значна кількість поляків, євреїв та німців.Кожна національність має свою культуру й релігію.

То ж 26 березня о 16-ій годині в приміщенні міського палацу дітей та юнацтва його вихованці провели захід на тему "Повага до різних культур.Толерантне ставлення в міжнародних відносинах".Авторами задуму є культ-організатор Даніліна І.В. та методист Никифорчук-Падура І.А.

Учасники заходу пояснювали важливість толерантного ставлення до інших народів, зачитували вірші, присвячені цій темі.

За годину правовиховної роботи присутні змогли переоцінити ставлення до оточуючих: "Я більше не збираюся упереджено ставитись до людей іншої культури чи релігії, адже це не показник їхньої моральності," - зізнається вихованка палацу Богдана Чобан.

Слухачка школи журналістики «Юнпрес»

Анна ЛелюкНемає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.