ШКОЛА ЖУРНАЛІСТИКИ "ЮНПРЕС"Школа журналістики «Юнпрес»

Чернівецький міський палац дітей та юнацтва     Різновіковий гурток Школа журналістики «Юнпрес» є однією з форм навчання основ журналістики учнів 8-11-х класів та студентів перших курсів вищих навчальних закладів, котрі ма­ють добрі літературні здібності й інтерес до журналістської професії. Навчання у Школі журналістики «Юнпрес» складається з двох рівні, триває 2 роки та здійснюється з урахуванням вікових та особистісних властивостей учнів.
    Передбачається оволодіння гуртківцями навиками авторської роботи на всіх етапах підготовки інформації у різних жанрах:  усного повідомлення для радіосюжету та відеосюжету, інформаційних повідомлень, статей та репортажів для друкованих засобів масової інформації.
Програма гуртка Школа журналістики «Юнпрес» складається з п’яти курсів: «Психологія спілкування», «Радіожурналістика», «Друкована журналістика», «Тележурналістика», Українська мова та редагування»

Вихованці гуртка беруть активну участь (насамперед, висвітлюючи їх як журналісти) в різноманітних місцевих фестивалях, конкурсах, змаганнях, турнірах тощо, в гуртку проводиться організаційно-масова робота (свята, зустрічі, екскурсії тощо). Гуртківці випускають власну газету «Нова паралель», активно викладають свої дописи в інтернеті, зокрема, в соціальних мережах, періодично публікуються у місцевих газетах «Версії» та «Буковина».


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.