ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО


     Гурток «Образотворче мистецтво» 
Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва 
Керівник Тимчук Олена В’ячеславівна 
(художник, майстер декоративно-ужиткового мистецтва    Основна мета гуртка: розкрити в дітях джерела творчої енергії і любові до прекрасного, навчити їх дивуватися красою навколишнього світу, а здивувавшись – радіти і творити. 
   Гурток працює за програмою гуртка образотворчого мистецтва, рекомендованою Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 року № 21/11-4658). Програма передбачає навчання дітей у групах початкового, основного та вищого рівнів. 
  На заняттях гуртка застосовуються такі форми організації навчально-виховного процесу: теоретичні та практичні заняття, на яких вихованці виконують роботи з образотворчого мистецтва в різних техніках. 
    В гуртку вивчаються: малювання, ліплення, аплікація, конструювання, станковий і декоративний живопис, графіка, тематична і декоративна композиція, скульптура, батик, писанкарство, розпис по склу та кераміці, колаж з паперу, тканини, природного матеріалу тощо. 
 Вихованці Олени В’ячеславівни є учасниками та переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських виставок та конкурсів. Гуртківці відвідують музеї, різноманітні виставки, майстер-класи, зустрічаються з художниками та народними умільцями.
    Проблема, над якою працюють в гуртку – «Відродження українських традицій засобами образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва». 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.