Правовиховна та превентивна робота в МПДЮ


В міському палаці дітей та юнацтва розроблена система роботи з правовиховного і превентивного виховання відповідно до планів. Згідно з Програми правової освіти розроблено заходи, щодо посилення правової роботи, пропаганди здорового способу життя, профілактики куріння, вживання алкоголю, наркотиків та психотропних речовин, у рамках яких традиційно організовуються профілактичні тренінги, бесіди, диспути з правовиховної тематики. Щосеместру поновлюються соціальні паспорти кожного гуртка та закладу вцілому. Відповідно до його даних створюються та виконуються додаткові індивідуальні плани корекційного впливу на вихованців, що потребують підвищеної уваги.
З метою попередження правопорушень серед вихованців методистом та психологом МПДЮ Никифорчук-Падура І.А., Мельничук У.В., традиційно проводяться круглі столи,тренінги, корекційні заняття, бесіди на теми: «Я захищу свої права» ,«Сімя- простір без насильства», «Захистіть себе від насильства», «Дитина та її права», «Торгівля людьми як порушення прав людини»,«Як виховувати дитину фізично здоровою», «Маршрут безпеки», «Безпечна поведінка – запорука мого здоровя», «Формування здорового способу життя у дітей дошкільного віку», «Пригоди в країні Здоровляндії» тощо.
Тісно співпрацюємо з психологами, соціальними педагогами ЗНЗ міста, лікарями, працівники МВ УМВС, центром ВІЛ/СНІДу.
Доброю традицією стало проведення виховних заходів, які мають за мету формування навичок здорового способу життя та боротьби зі шкідливими звичками серед молоді.
Система правовиховної роботи, яка склалась в палаці дітей та юнацтва постійно вдосконалюється та поповнюється методичними напрацюваннями із правовиховних та правоосвітних тем. Намагаємось зробити цікавими заходи на надзвичайно серйозні і дорослі теми. Створена і оновлюється база власних розробок занять, тренінгів, відеороликів, презентацій.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.