середа, 22 вересня 2021 р.

День відчинених дверей у МПДЮ!

 15 вересня 2021 року у палаці дітей та юнацтва стартував День відчинених дверей "Мрії збуваються", під час якого педагогічний колектив закладу презентував творчі доробки своїх вихованців. 
 Педагоги Палацу мали змогу представити відвідувачам діяльність гуртків різних напрямків і продемонструвати все найкраще, що є у нашому позашкільному навчальному закладі. 

Не залишилось жодного байдужого, хто завітав на цей захід.

 Тож, шановні діти та батьки! Завітайте, ознайомтесь та оберіть цікавий напрямок додаткової освіти для гармонійного розвитку і змістовного дозвілля дитини! Керівники гуртків вас гостинно зустрінуть та докладуть свій педагогічний досвід, знання, наполегливість, ентузіазм для того, щоб навчання було наповнене творчістю, цікавими зустрічами, новими перемогами та досягненнями вихованців, які завжди гідно представляли б талановиті Чернівці не лише на міському та обласному рівнях, а й на у всеукраїнських та міжнародних заходах, щоб кожна дитина реалізувала своє право на повноцінну різносторонню освіту, навчаючись у нашому позашкільному закладі!


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.