понеділок, 2 квітня 2018 р.

Наш сайт один з найкращих!!!

30 березня 2017 року, у Міністерстві науки і освіти України відзначили переможців 8-го конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. Він був організований МОН спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Комітетом Інтернет асоціації України з питань інформаційно-комунікативних технологій в освіті. 

Предметом конкурсу було змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники. Окремо були проведені вебометричні виміри відвідування конкурсних сайтів. 

На конкурс було подано понад 2000 заявок від освітніх закладів з усіх куточків України. Протягом декількох місяців незалежне компетентне журі у складі представників ІнАУ, Української асоціації фахівців інформаційних технологій, Національного центру “Мала академія наук України”, ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”, ГО “Академія інноваційного розвитку освіти”, Центру вебометрії та веб-маркетингу Сумського державного університету та ін. оцінювало сайти учасників за 39 критеріями, визначивши, нарешті, 16 лідерів з різних областей України та м.Києва за такими номінаціями: 

Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (сільські школи та школи селищ міського типу); 

Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (міські школи); 

Веб-сайти закладів дошкільної освіти; 

Веб-сайти закладів позашкільної освіти; 

Веб-сайти закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 

Також у кожній номінації було визначено переможця за вебометричними вимірами відвідування сайтів. 

Переможці отримали грамоти від МОН та голови Правління Інтернет асоціації України, а також призи, надані ІнАУ та її членами. 

Отже, лідерами веб-сайтів навчальних закладів позашкільної освіти стали навчальні заклади: 

1 місце -  Комунальна установа "Волинська обласна Мала академія наук" 

2 місце - Чернівецький міський палац дітей та юнацтва

3 місце – Комунальний позашкільний навчальний заклад «Палац творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради. 

Серед найкращих виявився і сайт нашого навчального закладу, який посів ІІ місце у номінації “Веб-сайти навчальних закладів позашкільної освіти”, отримав сертифікат та цінні призи від спонсору конкурсу ГК “Адамант”.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.