вівторок, 27 лютого 2018 р.

Інтегрована виставка "Знак країни головний - тризубець золотий".

  26 лютого відбулося відкриття виставки "Знак країни головний - це тризубець золотий". Метою виставки є виховання поваги до тисячолітньої історії своєї країни, поваги до її знаків та символів, гонор бути належним до своєї нації, свого роду та вчить бути творцем майбутнього своєї країни .
  Експозиція є результатом проектної роботи гуртків МПДЮ "Технічний дизайн"(керівник Світлана Крачило) , "Бісероплетіння"(керівник Жанна Даниляк), "Дивосвіт" (керівник Наталя Бойчук), студії " Природа Дива " м. Львів ( керівник Наталка Парщик), яка буде триватиме з 26.02 по 12.03 в Центральній дитячій міській бібліотеці .
   Гуртківці працювали над проектом в декілька етапів. В першу чергу, це було ознайомлення з історією Тризубця, трансформацією його форми, індивідуальним вибором аналогу для подальшої роботи . 
   Другим етапом був пошук авторської варіації форми та створення на ній дизайн-серії робіт в різних техніках виконання, з використанням широкого спектру матеріалів від класичного простого олівця до комбінованих авторських технік . 
  Третій етап - декоративна розробка їснуючої форми, або створення нової, продиктованої запропонованими матеріалами. Тут гуртківці мали змогу попрацювати в техніці інкрустації по пластиліну , віднайти авторський хід декорування . 
  Четвертий етап - робота з об'ємом - барельєф .В заданому маштабі зі скульптурного пластиліну діти відтворили авторську форму вже в об'ємі . 
    Завершенням роботи над створенням головного знаку країни було завдання з розробки знаку складової нашої країни - своєї родини " Гербу родини", де вже віднаходилась особиста знаковість та символіка , створювалась геральдична композиція родини вихованця .


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.