понеділок, 13 листопада 2017 р.

Тиждень позашкілля "Діти - дітям"

7 листопада 2017 року в міському палаці дітей та юнацтва, в рамках тижня позашкільника, відбулися майстер класи для учнів Загальноосвітніх шкіл №№41,1,2,14,Гімн.№6,№3 м. Чернівці з наступних напрямків: «Ліплення», «Ляльковий театр» (Театр анімацій), «Художня кераміка», «Барвиста мозаїка», кінозал «Патріот», «Технічне моделювання». Педагоги МПДЮ підготували цікаві та розвиваючі заняття, на яких діти мали змогу отримати нові знання, навички в напрямку декоративно-прикладного мистецтва, театральної гри, формування компетентності з питань харчування. 
  У гуртку «Ліплення» діти ознайомилися з технікою ліплення з пластиліну засобами та методами передачі форми та об’єму, а також з інструментами та матеріалами.
  У «ляльковому театрі» діти познайомилися з жанром театру ляльок з театром рук. Також грали в ігри на зміну психоемоційного стану, спробували пластичний тренаж де створювали театральні етюди в групі. 
   Керівник гуртка «Художня кераміка» ознайомив дітей з однією із найстаріших культур світу, - трипільською та навчив виготовляти так звану «ляльку - веснянку», яка є одним із символів оберегів трипільської культури.
  У гуртку «Барвиста мозаїка» педагог ознайомив з діяльністю гуртка та різними техніками образотворчого мистецтва. Діти працювали над темою декоративне зображення графічними засобами рибки, клоуна та метелика. 
 У кінозалі «Патріот» діти переглянули підбірку мультфільмів та відео -роликів на тему «Здорове харчування». Методист та психолог закладу ознайомили з позитивними та негативними аспектами різних систем харчування працюючи з дітьми в творчих командах.
  На майстер класі з «Технічне моделювання» діти ознайомилися з видами інструментів і матеріалів, з роботою гуртка, експонатами. Виконували роботу «Чарівна книжка» використовуючи папір та картон.
  Родзинкою програми став навчально-виховний захід «Невідкладна допомога у побутових ситуаціях», де діти засвоїли практичні вміння з надання першої медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях, сформували власну стійкість до стресів.Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.