понеділок, 21 вересня 2015 р.

Вітаємо з перемогою!!!

17-18 вересня за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників було проведено очний тур VII-го Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій. Для участі у VІІ Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій надійшло 326 конкурсних робіт, надісланих із  21 регіону України, а також від науковців та педагогів  Білорусії, Болгарії, Грузії, Казахстану, Литви, Польщі та Росії за номінаціями «Інновації у сфері дошкільної освіти», «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах», «Інновації в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами», «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника». Професійними експертами фестивалю було визначено 87 переможців, до числа яких увійшли і чернівецькі педагогічні працівники, серед яких – Никифорчук-Падура Ілона Анатоліївна, методист міського палацу дітей та юнацтва м.Чернівці з інновацією Програма «Батьківського клубу» (робота з батьками в позашкільному навчальному закладі). Серед надісланих робіт переважна більшість була підготовлена на високому науково-методичному рівні, проте основним критерієм для визначення кола переможців Фестивалю є інноваційність.
                 Почесними гостями фестивалю стали: дійсний член Національної академії педагогічних наук України, директор Інституту проблем виховання НАПН України Іван Бех, начальник відділу дослідження підготовки вчителів Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Світлана Кириленко, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна, методист Центру інноваційного розвитку та методичної роботи Управління освіти Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Іван Єрмаков.
          Світлана Кириленко презентувала діяльність новоствореної Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та закликала освітян активно долучатися до інноваційного творення освітньої галузі.
            Родзинкою VІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій, стала наукова студія Івана Беха, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, доктора психологічних наук, директора Інституту проблем виховання з теми «Приписи як наукові орієнтири долучення вихованця до духовності», а також майстер-класи,секційні засідання.
             У рамках урочистості нагородили педагогічних та науково-педагогічних працівників України, які вибороли перемогу у конкурсній частині VІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій. Крім того, за програмою першого дня фестивалю учасники відвідали Канівщину, зокрема Шевченківський національний заповідник, Музей Т.Г. Шевченка.

       VII Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій став не тільки майданчиком для обміну досвідом , а і стимулом до нових звершень на педагогічній ниві.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.