Методичний відділ

 Проблема, над якою працює інформаційно-методичний відділ:
 "Підвищення ефективності діяльності педагогічних працівників МПДЮ через впровадження інноваційних технологій в освітньому процесі шляхом застосування інтерактивних педагогічних технологій, оновлення змісту, форм, методів та напрямків діяльності позашкільного навчального закладу"


Відмінник освіти України, методистка вищої категорії, керівниця гуртка-методист Никифорчук-Падура Ілона Анатоліївна
Проблема, над якою працює: "Сприяння співпраці педагогічного колективу та батьків щодо розвитку індивідуальних здібностей та реалізації соціального, творчого потенціалу виховання здорового способу життя, патріотизму у гуртківців".

Життєве кредо: «Якими фарбами розмалюєш своє життя, таким воно і буде»

Основні досягнення:
Диплом І ступеня Чернівецької обласної державної адміністрації управління освіти і науки (2008р.);
 Грамота управління освіти ЧМР (наказ №01-06/296 від 05.05.2008р.);
 Почесна грамота МОН України ( наказ№10 від 10.01.2009р.);
Грамота управління освіти ЧМР (наказ №78-ос від 19.04.2016р.);
 Грамота департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації (2018р.).

Переможець міського, обласного та Всеукраїнського етапів конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Методист-2008», нагороджена дипломом за ІІ місце у Міжнародному проєкті-конкурсі «Дистанційна робота у позашкільній роботі», дипломом за перемогу у проєкті «Історія позашкільної освіти:1991-2020» у рамках Міжнародної акції «Світ позашкілля», дипломом переможця проєкту «Моя кар’єра» у рамках Міжнародної акції «Світ позашкілля», дипломом переможця проєкту «Позашкілля заради майбутнього» у рамках Міжнародної акції «Світ позашкілля», заклад нагороджений грамотою МОН України за ІІ місце у 8-му Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти (відпов. за ведення сайту Никифорчук-Падура І.А.).
З вересня 2015 року прийнята до аспірантури УМО НАПН УКРАЇНИ у м.Києві, за спеціальністю теорія і методика професійної освіти, де працює над написанням кандидатської роботи на тему: «Розвиток готовності педагогів позашкільного навчального закладу до взаємодії з батьками».Автор 10 наукових статтей.
Сприяла підписанню угоди про наукове співробітництво між ДВНЗ «Університет мененджменту освіти» НАПНУ та МПДЮ щодо впровадження моделі та технології «Управління системою виховної діяльності у закладах позашкільної освіти».
Подяка Управління освіти Чернівецької міської ради за підготовку та проведення Всеукраїнської «Толоки позашкільників»(проект професійного розвитку) у м.Чернівці (2019р.);
Нагороджена Грамотою ДОН Чернівецької обласної державної адміністрації педагогічних працівників за вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти області та з нагоди 100-річчя позашкільної освіти в Україні.
Автор навчальної програми гуртка «Школи виживання для підлітків» Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва(2022р.)
У 2023році нагороджена поргрудник знаком "Відмінник освіти України".

Методистка вищої категорії, керівник гуртка-методист Одинак Зірка Михайлівна
Життєве й педагогічне кредо: " Вік живи - вік учись!"
Методична проблема: "Осучаснення діяльності методиста- позашкільних задля покращання методичного супроводу освітнього процесу ЗПО. Підвищення культурного й інтелектуального рівня гуртківців, формування свідомого національного самовизначення вихованців   засобами занять у гуртках палацу".

                Методистка ІІ вищої категорії, керівниця гуртка-методист, голова профкому
Жеттєве кредо: "Достойна людина не та в якої немає недоліків, а та у якої є гідність!"
Педагогічне кредо: "Найважливіше у педагогічній діяльності - це гармонія у стосунках з вихованцями, їх батьками та колегами, постійний творчий пошук і самовдосконалення".
Проблема над якою працюю, як методист: "Вдосконалення сприятливих умов освітнього процесу на основі розвитку самоосвітньої й творчої активності педагогів МПДЮ".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.