"ПІЗНАЙ СЕБЕ"

                                     Керівник гуртка - Кіщук Наталя Мирославівна
                                                             (на базі ЗЗСО№4,ліцей №1)

Гурток «Пізнай себе» надасть змогу стати більш розкутим і впевненим у собі та своїх силах, презентувати себе на всі сто відсотків; навчить розрізняти, коли людина говорить правду, а коли ні за її мімікою, позою, жестами; допоможе стати більш комунікабельним та знайти більше друзів, а також зрозуміти, як спілкуватися з батьками та не сваритись. Члени гуртка зможуть відрізняти свої власні потреби від нав’язаних суспільством, планувати свої цілі та здійснювати їх більш ефективно; у них з’явиться   можливість   стати   більш   гармонійними   особистостями. 
Гурток «Пізнай себе» був створений, щоб підлітки змогли дізнатися більше про себе та оточення в простій та зручній формі: завдяки іграм, вправам, тестам і тренінгам.
Програма розрахована на підлітків, які виявили стійкий інтерес до самоаналізу та аналізу інших людей, передбачає створення умов для надання поглибленої теоретичної та практичної підготовки, здобуття професійних вмінь і навичок, розвитку творчої особистості.
Інтерактивні форми проведення занять дають змогу учасникам навчально-виховного процесу пізнати світ науки психології, навчитись краще розуміти різноманіття власного внутрішнього світу, аналізувати мотиви вчинків та поведінку інших людей.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.